Osiągnięcia w roku szkolnym 2003/2004

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Laureatami II Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego zostali:
Arkadiusz Furdyna, Sławomir Gefert – uczniowie mgr Krystyny Luks i mgr Lidii Michalak oraz Marzena Kędra, Mikołaj Michalak, Patryk Przybylski przygotowywani przez mgr Krystynę Cabałę i mgr Kazimierza Srokę.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Michał Krok – uczeń mgr Elżbiety Adamkiewicz i Jan Zuber – uczeń mgr Jadwigi Musiał – uzyskali nagrodę II stopnia.
Beniamin – Marzena Kędra i Piotr Procner  – uczniowie mgr Krystyny Cabały uzyskali nagrodę II stopnia. Mikołaj Michalak – uczeń tej samej nauczycielki uzyskał nagrodę III stopnia. Nagrodę III stopnia otrzymali również: Krzysztof Ilnicki, Arkadiusz Furdyna i Paweł Młodawski – uczniowie mgr Krystyny Luks.

Skip to content