Wydarzenia 2016/2017 / Piknik Na Pożegnanie Lata

22 września Mały Samorząd  zorganizował „Piknik Na Pożegnanie Lata”. W programie były: rozgrywki sportowe,malowanie jesiennych tatuaży, modelowanie zwierząt z balonów, zdjęcia klasowe w jesiennej szacie, loteria fantowa prowadzona przez panią Jesień (nowe wcielenie p.Ewy Ciemięgi:), stanowiska z pysznymi przekąskami, zdrowymi  ciasteczkami, warzywami i owocami z grilla.

Każda klasa przygotowała swoje stanowisko kulinarne. Jury w składzie: pani Małgorzata Bober i pani Beata Chrustek wyróżniło najciekawsze inspiracje – w klasie 1a „Ciasteczkowy zawrót głowy”, w 1 b „Zdrowie ukryte w kolorach sałatki owocowej”, w 1c  rozgrzewającą zupę dyniową. W klasach drugich nagrodzono: stanowisko  kl. 2a „Wiem, co jem, czyli zdrowe wersje hamburgera”, „Lemoniadę cytrynowo-pomarańczową, czyli zdrowe orzeźwienie” (kl.2b), „Duet idealny – na patyczku szaszłyk mięsno – cukiniowy” (kl. 2c), „Tartę cytrynową” i  jesienną dekorację kl. 2d. Klasy trzecie otrzymały pochwały za następujące dania: kulki mocy gimnastyków”, zdrowe ciasteczka, czekoladę ukrytą w ciasteczkach, ciasto marchewkowe z bakaliami oraz pieczone banany z czekoladą, pieczone ziemniaki,  grillowane warzywa, innowacyjne podejście do naleśników.

Dzieci  świetnie się bawiły, pogoda  nam dopisała. Serdecznie dziękujemy Rodzicom oraz wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom za miłą współpracę. Zapraszamy na piknik w czerwcu.

Skip to content