Wydarzenia 2016/2017 / Rekolekcje wielkopostne

W dniach od 27 do 28 marca cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych.

W poniedziałek i wtorek miały miejsce warsztaty, podczas których wysłuchaliśmy nauk o. redemptorysty Ludwika Łabudy. Środa zaś była dniem spotkania z Jezusem w Sakramencie Pokuty i Pojednania oraz w Eucharystii.  Uczniowie klas starszych przygotowali piękną oprawę Mszy św., dzięki czemu była ona dla nas głębokim przeżyciem. Potem udaliśmy się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, aby na początku wysłuchać prelekcji na temat św. Siostry Faustyny i obejrzeć celę, w której mieszkała za życia. Następnie w chwili krótkiej modlitwy przed relikwiami Świętej poleciliśmy Bogu nasze prośby i podziękowaliśmy za czas rekolekcji. Na koniec mogliśmy podziwiać wspaniałą panoramę Krakowa z wieży widokowej, gdyż pogoda bardzo nam dopisała.

http://www.milosierdzieboze.pl/sanktuarium.php

 

 

Skip to content