Aktualności / Pasowanie na Świetliczaka

W piątek 30 listopada 2018r. w świetlicy szkolnej miała miejsce mała uroczystość. Otóż nasze kochane pierwszaki oficjalnie zostały przyjęte do świetlicowej braci. Na początek obejrzały przedstawienie pt. „Pasowanie znaczy lanie?”- które w zabawny sposób przybliżyło skąd wziął się zwyczaj pasowania. Na scenie wystąpili uczniowie z kl. 1 c , a także uczniowie z kl. 3 b, 3c i 4 b. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie- Pani Dyrektor Krystyna Luks odczytała Rotę Świetliczaka, zawierającą spis zasad , które każdy prawdziwy świetliczak powinien przestrzegać. W dowód przyjęcia do świetlicowej braci klasy 1 otrzymały pamiątkowy certyfikat , a także słodki upominek. Na koniec wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę „Tu w świetlicy jest wesoło”.

 

Skip to content