Aktualności / PODRĘCZNIKI – informacje

Od 2 do 12 września będą wypożyczane uczniom podręczniki według harmonogramu ustalonego z wychowawcami klas.

1 września uczniowie klas 1-3 otrzymają materiały ćwiczeniowe – szczegółowe informacje:

KLASY 1-3

  1. Rodzice uczniów klas 1 odbierają zestawy materiałów ćwiczeniowych 1 września ( w godz.8:00- 9:00) przy wejściu do szkoły od strony boiska, równocześnie podpisując oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem.
  2. Wychowawcy klas 2 i 3 przekazują zestawy materiałów ćwiczeniowych uczniom 1 września. Rodzice tych uczniów mają obowiązek podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem i potwierdzenie odbioru ćwiczeń poprzez dziennik Librus.

Prosimy  o przyniesienie  własnych długopisów.

Podczas wypożyczania podręczników obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z obecną sytuacją.

​Proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM WYPOŻYCZANIA I UDOSTĘPNIANIA PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH w Szkole Podstawowej Nr 26 w Krakowie

           REGULAMIN-PODRĘCZNIKI-SP26.pdf

Skip to content