Aktualności / Życzenia w nowym roku szkolnym

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Dyrekcja Szkoły z tej okazji wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom i całej szkolnej społeczności, składa życzenia mnóstwa twórczej energii zarówno w pracy pedagogicznej, jak i uczniowskiej. Niech nowy rok szkolny, choć wiemy, że będzie to rok pod wieloma względami szczególny i trudny, przyniesie same sukcesy naukowe i wychowawcze.

Wszystkim Uczniom życzymy, by nie zabrakło Wam energii i zapału w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu swoich pasji i kształtowaniu własnych charakterów.  Niech Wasze osiągnięcia na polu nauki godnie i chlubnie promują nasza Szkołę.

Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzymy, aby Państwa zaangażowanie i profesjonalizm w nauczaniu i wychowaniu były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego, życzymy uznania i wdzięczności społecznej.

Rodzicom życzymy spokojnego roku szkolnego uwieńczonego sukcesami dzieci.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26 w Krakowie

Skip to content