Aktualności / 5 grudnia  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ  WOLONTARIUSZA

W tym dniu świętowaliśmy, jak przystało na wolontariuszy, pomagając potrzebującym. Od samego rana częstowaliśmy samodzielnie upieczonymi ciastami i ciasteczkami. Za uzyskane w ten sposób fundusze udało nam się zakupić słodycze do przygotowywanych przez nas 100 mikołajowych paczek dla dzieci z Ukrainy przebywających w ośrodku Ostoja Górska w Koninkach. W paczkach tych, dzięki pomocy pozyskanych sponsorów, znalazły się także atrakcyjne niespodzianki np. kubki termiczne, ręczniki kąpielowe, przybory szkolne i drobne zabawki. Zakupiliśmy także brakujące, niektórym dzieciom, obuwie.

Rodzicom, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom oraz sponsorom bardzo dziękujemy za okazane nam wsparcie i włączenie się do akcji.

 

Skip to content