Aktualności / „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” – IV edycja Międzynarodowego projektu czytelniczego

Tegoroczna, IV edycja Międzynarodowego projektu czytelniczego „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” cieszyła się wśród uczniów klas 1-3, dużym zainteresowaniem. Tym razem wzięli w niej udział uczniowie klas 1a, 2b, 2c oraz 3a. „Podróżowanie przez czytanie”, bo taki kryptonim miała edycja, okazało się nie tylko świetną zabawą, ale i okazją do pogłębienia wiedzy na temat wybranych krajów na kuli ziemskiej, ich piękna, różnorodności, kultury i tradycji. W każdym z trzech modułów projektu uczniowie poznawali jeden kraj. Zaczynali podróż od Polski, poprzez Europę i kończyli gdzieś na świecie. Na zakończenie całorocznej podróży czytelniczej każda klasa otrzymała Certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Skip to content