Aktualności / Dzień Pustej Klasy

Kolejny raz wzięliśmy udział w świętowaniu Dnia Pustej Klasy! W tym dniu w klasach 1a, 1b, 1c, 2 b i 2 c, 3a wszystkie ławki były puste. Dzieci zajęły ławki w „zielonej klasie” pod chmurką. To był dzień inny niż wszystkie. Odkrywaliśmy piękno natury, lasu, parku, zorganizowaliśmy piknik ze zdrową żywnością.
Dzień Pustej Klasy jest wyjątkową, międzynarodową inicjatywą promującą wartość edukacji na świeżym powietrzu. Zobaczcie „zieloną fotogalerię”. Zachęcamy wszystkich, dużych i małych do udziału w kolejnym świętowaniu Dnia Pustej Klasy za rok.
                                             Klasa  1c
                                           Klasa  1a
                                               Klasa  2 b
                                  Klasa  2c
Skip to content