Aktualności / Wspólne zajęcia WF na Koronie klas 2b i 1a

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klasy IIb kilka razy mieli okazję ćwiczyć z klasą sportową Ia na hali KS Korona. Uczniowie chętnie podejmowali wyzwania stawiane im przez trenerów.  Zajęcia te były świetną okazją do sprawdzenia swojej sprawności, zwinności, szybkości oraz współpracy z młodszymi kolegami. Lekcje wymagały od uczniów dużego skupienia uwagi na poleceniach oraz koncentracji na wykonywanych ćwiczeniach. Uczniowie IIb mogli pod kontrolą trenerów spróbować swoich sił na torze przeszkód, trampolinie, równoważni, różnych materacach. Wspólnie z „pierwszakami” mogli rywalizować podczas wyścigów zespołów mieszanych. Mieli okazję zobaczyć uczniów klas sportowych podczas rozgrzewki przed codziennym treningiem, a także podziwiać ćwiczenia gimnastyczne w ich wykonaniu: szpagaty, mostki, przewroty, stanie na rękach czy salta. 

Zajęcia dla dziewczyn i chłopców z IIb były czasem dobrej zabawy oraz gigantycznego wysiłku, jaki włożyli w te zajęcia.  

Bardzo dziękujemy trenerom za przyjęcie oraz możliwość uczestnictwa w innej lekcji wychowania fizycznego 🙂 

 

Skip to content