Aktualności / Znam swoje prawa

Uczniowie klasy 1 a realizując tydzień związany z PRAWAMI DZIECKA wybrali się do Filharmonii Krakowskiej. W ten sposób uczniowie mogli realizować kolejne ze swoich praw jakim jest PRAWO DO KORZYSTANIA Z DÓBR KULTURY. Na spektaklu poznali powiedzenie „Mieć motyle w brzuchu”. Spotkanie pod tytułem Bajki Muzyką Pisane przyniosło uczestnikom ogrom radości. W towarzystwie sympatycznego pana „Bakcyla”  uczniowie łapali muzycznego bakcyla, poznając najbardziej lubiane instrumenty muzyczne. Obok Profesora Bakcyla, w wypełnionych muzyką i zabawą spektaklach, wystąpili artyści Filharmonii Krakowskiej – wszystko w specjalnie zaprojektowanych do bajek scenografiach. Wykonawcami spektaklu byli muzycy, aktorzy, artyści sztuk wizualnych, muzykę skomponowali zaś krakowscy kompozytorzy.

Skip to content