Aktualności / IV Debata Oksfordzka w SP 65 w Krakowie

20.11.2023 roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Nazim (7a), Kornel Koniarz (8c), Ksawery Koniarz (8c) oraz Wojciech Targosz (8b) zwyciężyła w międzyszkolnej IV Debacie Oksfordzkiej organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 65 w Krakowie przy współpracy z Radą Dzielnicy XIII oraz Centrum Kultury Podgórza.

Nasi reprezentanci mieli za zadanie obalić tezę: „Szkoła bez stopni przygotowuje do życia”, której bronili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Krakowie. Atmosfera była wspaniała, a poziom debaty jak zawsze wysoki. Jako prowadzący drużynę jestem niezmiernie dumny, ponieważ jest to nasze trzecie zwycięstwo z rzędu.

Tradycyjnie załączamy selfiki przed i po oraz zdjęcia z samej debaty.

Serdecznie gratuluję!

Mateusz Wrona

Skip to content