Aktualności / Wyniki świetlicowego Konkursu Recytatorskiego „Jesienne nastroje”

W dniu 9 listopada 2023 r. w świetlicy szkolnej odbyła się XV edycja Świetlicowego Konkursu Recytatorskiego „Jesienne nastroje”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III . Recytatorskie zmagania uczestników oceniało jury w składzie :p. Krystyna Bilińska, p. Ewa Ciemięga i p. Agnieszka Malinowska. Oceniana była m.in. znajomość tekstu, tempo recytacji, intonacja. Laureatami zostali następujący uczniowie:

KLASY I:
I MIEJSCE: Lara Głut kl. 1 b
II MIEJSCE: Lena Gręda kl. 1b
III MIEJSCE: Magdalena Przetocka kl. 1b, Hanna Bukowska kl. 1a

KLASY II
I MIEJSCE: Adam Janczura kl. 2c
II MIEJSCE: Jagoda Kantor kl. 2a
III MIEJSCE: Jegor Larkin kl. 2c

KLASY III
I MIEJSCE: Julia Ślązak kl. 3b
II MIEJSCE: Szymon Uznański kl. 3a
III MIEJSCE: Kornelia Ostrowska kl. 3b.

Organizatorem konkursu była p. Renata Lewandowska- Gajda.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział , a laureatom serdecznie gratulujemy.

Skip to content