Aktualności / Bal Karnawałowy klas 1-3

Szaleństwo karnawałowe!! 6 lutego odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów klas 1-3 naszej szkoły bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, rycerzy i innych barwnych postaci z różnych bajek, a nawet gier komputerowych. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami i nauczycielami. Pląsów na parkiecie i wspólnej zabawy nie było końca. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły do dalszej zabawy.
Wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do tego, że nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!
Skip to content