Aktualności / Dzień Otwarty już za nami

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas 6 marca!
Z radością udostępniliśmy zarówno młodszym, jak i starszym zakamarki naszej szkoły. Wszyscy odwiedzający mogli sprawdzić, co kryje się w salach lekcyjnych, świetlicach, salach gimnastycznych, salach komputerowych i czy w opowieściach o tym, jak bardzo przytulna jest nasza biblioteka, kryje się więcej niż tylko ziarnko prawdy. Drzwi otwarte były czasem, w którym mogliśmy opowiedzieć o tym, jaki jest nasz przepis na dobrą edukację – oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych gości. 7 marca odwiedziły nas przedszkolaki, które we wrześniu rozpoczną swoją przygodę w szkole i będą uczniami klas pierwszych. Na naszych gości czekały atrakcje: klasa 2c i 2a przygotowały przedstawienie pt. „Małpia szkoła”, trenerzy razem z dziećmi przygotowali pokaz gimnastyczny, a nauczyciele poprowadzili zajęcia w ławkach szkolnych. Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem!
Do zobaczenia we wrześniu!
Skip to content